Опис товару: Твердосплавна пластина SNMM 250924-HR 4235 SANDVIK
Геометрія пластини - SNMM
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 2.4
Розмір пластини - 2509
Форма пластини - Квадрат (S)
Геометрія пластини - SNMM
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 2.4
Розмір пластини - 2509
Форма пластини - Квадрат (S)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sandvik Coromant |
| Країна виробник | США |
| Тип | Пластина |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Радіусний |
| Геометрія | SNMG |
| Радіус | 2.4 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴


