Опис товару: Твердосплавна пластина DNMG150404-TF IC907 ISCAR
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 0.4
Розмір пластини - 1504
Форма пластини - Ромб 55° (D)
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 0.4
Розмір пластини - 1504
Форма пластини - Ромб 55° (D)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iscar |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Тип | Пластина |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Радіусний |
| Геометрія | DNMG |
| Радіус | 0.4 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴


