Опис товару: Твердосплавна пластина TPMR 160304E-47 6630 PRAMET
Геометрія пластини - TPMR
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 0.4
Розмір пластини - 1603
Форма пластини - Трикутник (T)
Геометрія пластини - TPMR
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 0.4
Розмір пластини - 1603
Форма пластини - Трикутник (T)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pramet tools |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Пластина |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Радіусний |
| Радіус | 0.4 мм |
| Довжина | 16 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 ₴


