Опис товару: Твердосплавна пластина CCMT 09T304E-UR T8315 PRAMET
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 0.4
Розмір пластини - 09T3
Форма пластини - Ромб 80° (C)
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 0.4
Розмір пластини - 09T3
Форма пластини - Ромб 80° (C)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pramet tools |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Пластина |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Радіусний |
| Геометрія | CCMT |
| Радіус | 0.4 мм |
| Довжина | 9 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Обробка матеріалу | Метал, Нержавіюча сталь, Жароміцні та титанові сплави |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 170 ₴

