Опис товару: Твердосплавна пластина CNMG 190612-PP IC907 ISCAR
Геометрія пластини - CNMG
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 1.2
Розмір пластини – 1906
Форма пластини - Ромб 80 ° (C)
Геометрія пластини - CNMG
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 1.2
Розмір пластини – 1906
Форма пластини - Ромб 80 ° (C)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iscar |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Тип | Пластина |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Радіусний |
| Геометрія | CNMG |
| Радіус | 1.2 мм |
| Довжина | 19 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Обробка матеріалу | Метал, Жароміцні та титанові сплави, Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴

