Мітчик виробництва СРСР.
Застосовується для обробки алюмінієвих сплавів.
Застосовується для обробки алюмінієвих сплавів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип мітчика | Чистовий |
| Призначення | Машинно-ручної |
| Профіль нарізуваного різьблення | Метричний |
| Діаметр | 8 мм |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Напрям різьби | Права |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Довжина | 75 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴

