Опис товару: Твердосплавна пластина TCMT 090204-MM 2025 SANDVIK
Геометрія пластини - TCMT
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 0.4
Розмір пластини - 0902
Форма пластини - Трикутник (T)
Геометрія пластини - TCMT
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 0.4
Розмір пластини - 0902
Форма пластини - Трикутник (T)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sandvik Coromant |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип | Пластина |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Радіусний |
| Геометрія | TCMT |
| Радіус | 0.4 мм |
| Довжина | 9 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Обробка матеріалу | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 189 ₴


Відправка з 07 квітня 2026