Опис товару: Твердосплавна пластина RCMT 1004-FW-F20 IC830 ISCAR
Геометрія пластини - RCMT
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 5.0
Розмір пластини - 1004
Форма пластини - Коло (R)
Геометрія пластини - RCMT
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 5.0
Розмір пластини - 1004
Форма пластини - Коло (R)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iscar |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Тип | Пластина |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Радіусний |
| Геометрія | RCMT |
| Радіус | 5 мм |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Обробка матеріалу | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴



Відправка з 07 квітня 2026