З шибером форми С для виготовлення метричних різьб стандарту ISO відповідно до DIN13 вручну в наскрізних і глухих отворах у групах матеріалів зі сталі, кольорових металів і чавуну міцністю до 800 Н/мм²
Крок різьби - 1.75 мм
Розмір квадрату - 7 мм
Довжина різьби (метрична різьба) - 22 мм
Тип різьби x номінальний діаметр x крок - МF12х1.75
Довжина - 75 мм
Діаметр хвостовика - 7 мм
Крок різьби - 1.75 мм
Розмір квадрату - 7 мм
Довжина різьби (метрична різьба) - 22 мм
Тип різьби x номінальний діаметр x крок - МF12х1.75
Довжина - 75 мм
Діаметр хвостовика - 7 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wurth |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип мітчика | Чистовий |
| Призначення | Ручний |
| Профіль нарізуваного різьблення | Метричний |
| Діаметр | 12 мм |
| Крок різьби | 1.75 мм |
| Напрям різьби | Права |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Довжина | 75 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴

