Опис товару: Твердосплавна пластина DNMG150612-GH UE6105 MITSUBISHI
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 1.2
Розмір пластини - 1506
Форма пластини - Ромб 55° (D)
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 1.2
Розмір пластини - 1506
Форма пластини - Ромб 55° (D)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mitsubishi |
| Країна виробник | Японія |
| Тип | Пластина |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Радіусний |
| Геометрія | DNMG |
| Радіус | 1.2 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴


Відправка з 07 квітня 2026