Опис товару: Твердосплавна пластина SBMT 090415R-M TT9080 TAEGUTEC
Геометрія пластини - SDMT
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – фрезерна
Радіус при вершині, мм – 1.5
Розмір пластини – 0904
Форма пластини - Квадрат (S)
Геометрія пластини - SDMT
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – фрезерна
Радіус при вершині, мм – 1.5
Розмір пластини – 0904
Форма пластини - Квадрат (S)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TaeguTec |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип | Пластина |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Радіусний |
| Радіус | 1.5 мм |
| Довжина | 9 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Обробка матеріалу | Метал, Нержавіюча сталь, Жароміцні та титанові сплави |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴



Відправка з 07 квітня 2026