Опис товару: Твердосплавна пластина RNGN 120700 T6 CH TC3030 TAEGUTEC
Геометрія пластини - RNGN
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 6.0
Розмір пластини - 120700
Форма пластини - Коло(R)
Геометрія пластини - RNGN
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 6.0
Розмір пластини - 120700
Форма пластини - Коло(R)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TaeguTec |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип | Пластина |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Радіусний |
| Радіус | 6 мм |
| Довжина | 12 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴


