Описание товара: Твердосплавная пластина TPKN 2204 PDR-HPN TT8020 TAEGUTEC
Геометрия пластины - TPKN
Материал пластины - Твердый сплав
Назначение пластины - Фрезерная
Радиус при вершине, мм - 0.8
Размер пластины - 2204
Форма пластины - Трикутна(Т)
Геометрия пластины - TPKN
Материал пластины - Твердый сплав
Назначение пластины - Фрезерная
Радиус при вершине, мм - 0.8
Размер пластины - 2204
Форма пластины - Трикутна(Т)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pramet tools |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Пластина |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Радіусний |
| Геометрія | TPKN |
| Радіус | 0.8 мм |
| Довжина | 22 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴


Відправка з 07 квітня 2026