Опис товару: Твердосплавна пластина VBMT 110204-F1 TP3500 SECO
Геометрія пластини - VBMT
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 0.4
Розмір пластини - 1102
Форма пластини - Ромб 35° (V)
Геометрія пластини - VBMT
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 0.4
Розмір пластини - 1102
Форма пластини - Ромб 35° (V)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seco |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пластина |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Радіусний |
| Геометрія | VBMT |
| Радіус | 0.4 мм |
| Довжина | 11 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 195 ₴


Відправка з 07 квітня 2026