Опис товару: Твердосплавна пластина DNMG150612-M6 TP1501 SECO
Геометрія пластини - DNMG
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 1.2
Розмір пластини - 1506
Форма пластини - Ромб 55 ° (D)
Геометрія пластини - DNMG
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 1.2
Розмір пластини - 1506
Форма пластини - Ромб 55 ° (D)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seco |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип | Пластина |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Радіусний |
| Геометрія | DNMG |
| Радіус | 0.8 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴


Відправка з 07 квітня 2026