Опис товару: Твердосплавна пластина CCMX09T308T-MD09 T25M SECO
Геометрія пластини - CCMX
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 0.8
Розмір пластини – 09T3
Форма пластини - Ромб 80 ° (C)
Геометрія пластини - CCMX
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 0.8
Розмір пластини – 09T3
Форма пластини - Ромб 80 ° (C)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seco |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип | Пластина |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Радіусний |
| Геометрія | CCMT |
| Радіус | 0.8 мм |
| Довжина | 9 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Обробка матеріалу | Метал, Нержавіюча сталь, Жароміцні та титанові сплави |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 155 ₴


Відправка з 07 квітня 2026