Опис товару: Твердосплавна токарна пластина SNMG150616-MK5 WKK10S WALTER Пластина для обробки каленої сталі та чавуну
Геометрія пластини - SNMG
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини - Токарна
Радіус при вершині, мм – 1.6
Розмір пластини - 1506
Форма пластини – Квадрат (S)
Геометрія пластини - SNMG
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини - Токарна
Радіус при вершині, мм – 1.6
Розмір пластини - 1506
Форма пластини – Квадрат (S)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Пластина |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Радіусний |
| Геометрія | SNMG |
| Радіус | 1.6 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴


Відправка з 08 квітня 2026