Опис товару: Твердосплавна пластина для свердла LCMX 030308-53 3040 SANDVIK
Пластина для обробки чорної та нержавіючої сталі,чавуну.
Геометрія пластини - LCMX
Матеріал пластини-Твердий сплав
Призначення пластини - Для свердління
Радіус при вершині, мм – 0,8
Розмір пластини – 0303
Форма пластини -
Пластина для обробки чорної та нержавіючої сталі,чавуну.
Геометрія пластини - LCMX
Матеріал пластини-Твердий сплав
Призначення пластини - Для свердління
Радіус при вершині, мм – 0,8
Розмір пластини – 0303
Форма пластини -
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sandvik |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип | Пластина |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Радіусний |
| Радіус | 0.8 мм |
| Довжина | 3 мм |
| Ширина | 3 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 ₴


Відправка з 08 квітня 2026