Опис товару: Твердосплавна пластина TPUN 220412 235 SANDVIK
Геометрія пластини - TPUN
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 1.2
Розмір пластини - 2204
Форма пластини - Трикутник (T)
Геометрія пластини - TPUN
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 1.2
Розмір пластини - 2204
Форма пластини - Трикутник (T)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sandvik Coromant |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип | Пластина |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Радіусний |
| Радіус | 1.2 мм |
| Довжина | 22 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Обробка матеріалу | Метал, Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴



Відправка з 08 квітня 2026