Опис товару: Твердосплавна фрезерна пластина SNMX 120608SN-MP BCP35M BOEHLERIT
Геометрія пластини - SNMX
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 0.8
Розмір пластини - 1206
Форма пластини - Квадрат(S)
Геометрія пластини - SNMX
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 0.8
Розмір пластини - 1206
Форма пластини - Квадрат(S)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BOEHLERIT |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Пластина |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Радіусний |
| Радіус | 0.8 мм |
| Довжина | 12 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴


Відправка з 08 квітня 2026