Опис товару: Твердосплавна токарна пластина SCMT 120412-MM 2035 SANDVIK
Геометрія пластини - SCMT
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини - Токарна
Радіус при вершині, мм – 1.2
Розмір пластини - 1204
Форма пластини – Квадрат (S)
Геометрія пластини - SCMT
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини - Токарна
Радіус при вершині, мм – 1.2
Розмір пластини - 1204
Форма пластини – Квадрат (S)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sandvik Coromant |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип | Пластина |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Радіусний |
| Геометрія | SCMT |
| Радіус | 1.2 мм |
| Довжина | 12 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴


Відправка з 08 квітня 2026