Фреза твердосплавна D6.0xd6.0x30x100мм Z=4 монолітна ц/хв HRC60 з покриттям TiSiN AGIR.
Діаметр різальної частини, мм - 6
Діаметр хвостовика, мм - 6
Довжина різальної частини, мм - 30
Кількість зубів (Z) – 4
Загальна довжина, мм – 100
Покриття фрези - AlTiSiN - нано-багатошарове
Твердість HRC-60
Тип фрези - Циліндрична фреза
Тип хвостовика C - Циліндричний хвостовик
Кут спіралі - 35 °
Діаметр різальної частини, мм - 6
Діаметр хвостовика, мм - 6
Довжина різальної частини, мм - 30
Кількість зубів (Z) – 4
Загальна довжина, мм – 100
Покриття фрези - AlTiSiN - нано-багатошарове
Твердість HRC-60
Тип фрези - Циліндрична фреза
Тип хвостовика C - Циліндричний хвостовик
Кут спіралі - 35 °
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Туреччина |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Мідь, Алюміній, Пластик |
| Конструкція | Цілісна |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Діаметр робочий | 6 мм |
| Довжина загальна | 100 мм |
| Довжина робочої частини | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴

