Мініатюрна кінцева фреза із довгою шийкою для обробки кольорових металів.
Виконання
- Цілісний твердосплавний наддрібнозернистий
- Прямий хвостовик згідно з DIN 6535 HA
- Певне закруглення кромки фрези
- З фаскою для захисту кромок
- З дозволом
- ZrCN ULTRA з N-покриттям
Ріжучий матеріал - SC
Поверхня - ULTRA N
Тип - W
Кількість ріжучих кромок (Z) – 2 шт.
Кут повороту – 30°
Пристрій для утримання інструменту - HA паралельний хвостовик
Діаметр ріжучої кромки – 1.0 мм
Довжина ріжучої кромки – 1,5 мм.
Довжина – 55 мм
Діаметр хвостовика – 4 мм.
Виконання
- Цілісний твердосплавний наддрібнозернистий
- Прямий хвостовик згідно з DIN 6535 HA
- Певне закруглення кромки фрези
- З фаскою для захисту кромок
- З дозволом
- ZrCN ULTRA з N-покриттям
Ріжучий матеріал - SC
Поверхня - ULTRA N
Тип - W
Кількість ріжучих кромок (Z) – 2 шт.
Кут повороту – 30°
Пристрій для утримання інструменту - HA паралельний хвостовик
Діаметр ріжучої кромки – 1.0 мм
Довжина ріжучої кромки – 1,5 мм.
Довжина – 55 мм
Діаметр хвостовика – 4 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Hahn+Kolb |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Мідь, Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Діаметр хвостовика | 4 мм |
| Діаметр робочий | 1 мм |
| Довжина загальна | 55 мм |
| Довжина робочої частини | 1.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 556 ₴


Відправка з 07 квітня 2026