Опис товару: Твердосплавна пластина SVKT 114508-ML TT9080 TAEGUTEC
Геометрія пластини - SVKT
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – фрезерна
Радіус при вершині, мм – 0.8
Розмір пластини – 1145
Форма пластини - Квадрат (S)
Геометрія пластини - SVKT
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – фрезерна
Радіус при вершині, мм – 0.8
Розмір пластини – 1145
Форма пластини - Квадрат (S)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TaeguTec |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип | Пластина |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Радіусний |
| Радіус | 0.8 мм |
| Довжина | 14 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Обробка матеріалу | Метал, Нержавіюча сталь, Жароміцні та титанові сплави |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴


Відправка з 08 квітня 2026