Фреза твердосплавна D10.0xd10.0x40x100мм Z=3 монолітна ц/хв AL AGIR.
Діаметр різальної частини, мм - 10
Діаметр хвостовика, мм - 10
Довжина різальної частини, мм - 30
Кількість зубів (Z) – 3
Загальна довжина, мм – 100
Покриття фрези -
Твердість HRC-
Тип фрези - Циліндрична фреза
Тип хвостовика C - Циліндричний хвостовик
Кут спіралі - 35 °
Діаметр різальної частини, мм - 10
Діаметр хвостовика, мм - 10
Довжина різальної частини, мм - 30
Кількість зубів (Z) – 3
Загальна довжина, мм – 100
Покриття фрези -
Твердість HRC-
Тип фрези - Циліндрична фреза
Тип хвостовика C - Циліндричний хвостовик
Кут спіралі - 35 °
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Туреччина |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Мідь, Алюміній, Пластик |
| Конструкція | Цілісна |
| Діаметр хвостовика | 10 мм |
| Діаметр робочий | 10 мм |
| Довжина загальна | 100 мм |
| Довжина робочої частини | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴

