Високопродуктивна цільнотвердосплавна фреза для універсального застосування: чистова, чорнова та чорнова обробка одним інструментом. Нерівномірність спіралі забезпечує плавність ходу, низьку вібрацію та дуже хорошу якість поверхні. Покоління 4.0 встановлює нові стандарти продуктивності різання.
Діаметр різальної частини, мм - 4
Діаметр хвостовика, мм - 6
Довжина різальної частини, мм - 8
Кількість зубів (Z) – 4
Загальна довжина, мм - 54
Покриття фрези - TINDUR
Твердість HRC -
Тип фрези - Циліндрична фреза
Тип хвостовика C - Циліндричний хвостовик DIN 6535-HB
Кут спіралі – 35-38°
Діаметр різальної частини, мм - 4
Діаметр хвостовика, мм - 6
Довжина різальної частини, мм - 8
Кількість зубів (Z) – 4
Загальна довжина, мм - 54
Покриття фрези - TINDUR
Твердість HRC -
Тип фрези - Циліндрична фреза
Тип хвостовика C - Циліндричний хвостовик DIN 6535-HB
Кут спіралі – 35-38°
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Wurth |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Мідь, Алюміній, Пластик |
| Конструкція | Цілісна |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Діаметр робочий | 4 мм |
| Довжина загальна | 54 мм |
| Довжина робочої частини | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴

