Фреза твердосплавна кінцева 4.0мм Uni DIN 6527K N Twind HB
▶ Спеціальна геометрія канавок та кілька спіралей усувають вібрацію.
▶ Відмінні характеристики для обробки нержавіючої сталі, м'якої сталі, чавуну, матеріалів низької/середньої твердості нижче HRc40.
Діаметр різальної частини, мм - 4
Діаметр хвостовика, мм - 6
Довжина різальної частини, мм - 11
Кількість зубів (Z) – 4
Загальна довжина, мм – 57
Покриття фрези - V7 plus
Твердість HRC -
Тип фрези - Циліндрична фреза
Тип хвостовика C - Циліндричний хвостовик DIN 6535-HB
Кут спіралі – 35-37°
▶ Спеціальна геометрія канавок та кілька спіралей усувають вібрацію.
▶ Відмінні характеристики для обробки нержавіючої сталі, м'якої сталі, чавуну, матеріалів низької/середньої твердості нижче HRc40.
Діаметр різальної частини, мм - 4
Діаметр хвостовика, мм - 6
Довжина різальної частини, мм - 11
Кількість зубів (Z) – 4
Загальна довжина, мм – 57
Покриття фрези - V7 plus
Твердість HRC -
Тип фрези - Циліндрична фреза
Тип хвостовика C - Циліндричний хвостовик DIN 6535-HB
Кут спіралі – 35-37°
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | YG-1 |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Мідь, Алюміній, Пластик |
| Конструкція | Цілісна |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Діаметр робочий | 4 мм |
| Довжина загальна | 57 мм |
| Довжина робочої частини | 11 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 005 ₴


Відправка з 07 квітня 2026