▶ Призначений для обробки інструментальних сталей, легованих сталей, ливарних сталей та інших загартованих матеріалів.
▶ 4 канавки забезпечують кращу обробку заготовок.
▶ Збільшення виробництва.
Бокове фрезеруванняПрорізування
Діаметр різальної частини, мм - 4
Діаметр хвостовика, мм - 6
Довжина різальної частини, мм - 15
Кількість зубів (Z) – 4
Загальна довжина, мм – 50
Покриття фрези - Y-COATING
Твердість HRC -
Тип фрези - Циліндрична фреза
Тип хвостовика C - Циліндричний хвостовик
Кут спіралі – 30°
▶ 4 канавки забезпечують кращу обробку заготовок.
▶ Збільшення виробництва.
Бокове фрезеруванняПрорізування
Діаметр різальної частини, мм - 4
Діаметр хвостовика, мм - 6
Довжина різальної частини, мм - 15
Кількість зубів (Z) – 4
Загальна довжина, мм – 50
Покриття фрези - Y-COATING
Твердість HRC -
Тип фрези - Циліндрична фреза
Тип хвостовика C - Циліндричний хвостовик
Кут спіралі – 30°
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | YG-1 |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Мідь, Алюміній, Пластик |
| Конструкція | Цілісна |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Діаметр робочий | 4 мм |
| Довжина загальна | 50 мм |
| Довжина робочої частини | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 005 ₴


Відправка з 07 квітня 2026