Фреза AL-3E-D4.0 кінцева твердосплавна від виробника ZCC-CT. Фреза із захищеною вершиною зуба для обробки алюмінієвих сплавів.
Діаметр різальної частини, мм - 4
Діаметр хвостовика, мм - 6
Довжина різальної частини, мм - 13
Кількість зубів (Z) – 3
Загальна довжина, мм – 50
Покриття фрези -
Твердість HRC-
Тип фрези - Циліндрична фреза
Тип хвостовика C - Циліндричний хвостовик
Кут спіралі - 35 °
Діаметр різальної частини, мм - 4
Діаметр хвостовика, мм - 6
Довжина різальної частини, мм - 13
Кількість зубів (Z) – 3
Загальна довжина, мм – 50
Покриття фрези -
Твердість HRC-
Тип фрези - Циліндрична фреза
Тип хвостовика C - Циліндричний хвостовик
Кут спіралі - 35 °
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | ZCC-CT |
| Країна виробник | Китай |
| Обробка матеріалу | Алюміній, Пластик |
| Конструкція | Цілісна |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Діаметр робочий | 4 мм |
| Довжина загальна | 50 мм |
| Довжина робочої частини | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴

