Опис товару: Твердосплавна пластина TCMT 110208HQ CA315 KYOCERA
Геометрія пластини - TCMT
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 0.8
Розмір пластини - 1102
Форма пластини - Трикутник (T)
Геометрія пластини - TCMT
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 0.8
Розмір пластини - 1102
Форма пластини - Трикутник (T)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kyocera |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Пластина |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Радіусний |
| Геометрія | TCMT |
| Радіус | 0.8 мм |
| Довжина | 11 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 185 ₴


Відправка з 08 квітня 2026