Опис товару: Твердосплавна токарна пластина CBN DCGW 070204 LS2 TB670 TaeguTec
Геометрія пластини - DCGW
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини - Токарна
Радіус при вершині, мм – 0,4
Розмір пластини - 0702
Форма пластини – Ромб 55° (D)
Геометрія пластини - DCGW
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини - Токарна
Радіус при вершині, мм – 0,4
Розмір пластини - 0702
Форма пластини – Ромб 55° (D)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TaeguTec |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип | Пластина |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Радіусний |
| Геометрія | DCMT |
| Радіус | 0.4 мм |
| Довжина | 7 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴


Відправка з 08 квітня 2026