Підходити для обробки чавунів, вуглецевих і легованих сталей із твердістю до HRC68.
Діаметр різальної частини, мм - 8
Діаметр хвостовика, мм - 8
Довжина різальної частини, мм - 15
Кількість зубів (Z) – 4
Загальна довжина, мм – 60
Покриття фрези - TIAIN
Твердість HRC-
Тип фрези - Циліндрична фреза
Тип хвостовика C - Циліндричний хвостовик
Кут спіралі - 35 °
Діаметр різальної частини, мм - 8
Діаметр хвостовика, мм - 8
Довжина різальної частини, мм - 15
Кількість зубів (Z) – 4
Загальна довжина, мм – 60
Покриття фрези - TIAIN
Твердість HRC-
Тип фрези - Циліндрична фреза
Тип хвостовика C - Циліндричний хвостовик
Кут спіралі - 35 °
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | ZCC-CT |
| Країна виробник | Китай |
| Обробка матеріалу | Алюміній, Пластик |
| Конструкція | Цілісна |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Діаметр робочий | 8 мм |
| Довжина загальна | 60 мм |
| Довжина робочої частини | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴

