додаток
Тороїдальна фреза для обробки матеріалів твердістю до 65 HRC, наприклад, для виготовлення штампів та прес-форм.
Виконання
Цілісний твердосплавний наддрібнозернистий
Ультрасучасне оздоблення
Хвостовик HA відповідно до DIN 6535
З дозволом
Тип Н
Кут стружки -5 ° -7 °
з покриттям RockTec 65
Допуск радіусу = 0/-0,010 мм.
Перевага
Найкраще видалення стружки та термостійкість
Покриття RockTec 65 для максимального терміну служби.
Номер деталі виробника - 11860619
Ріжучий матеріал - твердий сплав
Cutting material - SC
Поверхня - RockTec 65
Тип - N
Кількість ріжучих кромок (Z) – 4 шт.
Кут повороту – 40°
Пристрій для утримання інструменту - HA паралельний хвостовик
Діаметр ріжучої кромки – 8.0 мм
Довжина ріжучої кромки – 20 мм.
Довжина – 64 мм
Діаметр хвостовика – 8 мм.
Тороїдальна фреза для обробки матеріалів твердістю до 65 HRC, наприклад, для виготовлення штампів та прес-форм.
Виконання
Цілісний твердосплавний наддрібнозернистий
Ультрасучасне оздоблення
Хвостовик HA відповідно до DIN 6535
З дозволом
Тип Н
Кут стружки -5 ° -7 °
з покриттям RockTec 65
Допуск радіусу = 0/-0,010 мм.
Перевага
Найкраще видалення стружки та термостійкість
Покриття RockTec 65 для максимального терміну служби.
Номер деталі виробника - 11860619
Ріжучий матеріал - твердий сплав
Cutting material - SC
Поверхня - RockTec 65
Тип - N
Кількість ріжучих кромок (Z) – 4 шт.
Кут повороту – 40°
Пристрій для утримання інструменту - HA паралельний хвостовик
Діаметр ріжучої кромки – 8.0 мм
Довжина ріжучої кромки – 20 мм.
Довжина – 64 мм
Діаметр хвостовика – 8 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Туреччина |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь, Мідь, Алюміній, Пластик |
| Конструкція | Цілісна |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Діаметр робочий | 8 мм |
| Довжина загальна | 64 мм |
| Довжина робочої частини | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000 ₴


Відправка з 07 квітня 2026