Фреза твердосплавна кінцева EMB41120 дозволяє обробляти матеріал - нержавіюча сталь до 40 HRC
Геометрія фрези дозволяє:
• ефективно відводить стружку, що знижує ризик поломки фрези при збільшених подачах;
• забезпечувати плавність при фрезеруванні, що значно збільшує стійкість ріжучих кромок та покращує якість оброблюваних поверхонь.
Переваги роботи фрези EMB41120 виробництва компанії YG-1 (Корея):
• можливість високоточної обробки;
• висока чистота оброблюваної поверхні завдяки гострим ріжучим кромкам;
• високопродуктивна обробка;
• Підвищена стійкість інструменту.
Номер деталі виробника - EMB14100
Ріжучий матеріал - твердий сплав
Cutting material -
Поверхня - ALTIN
Тип - N
Кількість ріжучих кромок (Z) – 4 шт.
Кут повороту – 36°
Пристрій для утримання інструменту - HA паралельний хвостовик
Діаметр ріжучої кромки – 10.0 мм
Довжина ріжучої кромки – 22 мм.
Довжина – 72 мм
Діаметр хвостовика – 10.0 мм.
Геометрія фрези дозволяє:
• ефективно відводить стружку, що знижує ризик поломки фрези при збільшених подачах;
• забезпечувати плавність при фрезеруванні, що значно збільшує стійкість ріжучих кромок та покращує якість оброблюваних поверхонь.
Переваги роботи фрези EMB41120 виробництва компанії YG-1 (Корея):
• можливість високоточної обробки;
• висока чистота оброблюваної поверхні завдяки гострим ріжучим кромкам;
• високопродуктивна обробка;
• Підвищена стійкість інструменту.
Номер деталі виробника - EMB14100
Ріжучий матеріал - твердий сплав
Cutting material -
Поверхня - ALTIN
Тип - N
Кількість ріжучих кромок (Z) – 4 шт.
Кут повороту – 36°
Пристрій для утримання інструменту - HA паралельний хвостовик
Діаметр ріжучої кромки – 10.0 мм
Довжина ріжучої кромки – 22 мм.
Довжина – 72 мм
Діаметр хвостовика – 10.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | YG-1 |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Обробка матеріалу | Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Загартована сталь |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 10 мм |
| Діаметр робочий | 10 мм |
| Довжина загальна | 72 мм |
| Довжина робочої частини | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴


Відправка з 07 квітня 2026