Фреза кінцева по металу 4CH1000DL022A KC633M з гострою ріжучою кромкою і високою міцністю, призначена для чистової обробки і має наступні конструктивні особливості: циліндричний хвостовик з довгою ріжучою частиною DIN 6535HA, чотири ріжучі зуби, кут нахилу бути виконані із захисною фаскою ріжучої кромки.
Застосовуються для обробки паза, торця, уступу, похилого та радіального фрезерування.
Твердий сплав KC633M – з покриттям PVD застосовується для універсальної фрезерної обробки звичайної сталі (до HRC ≤ 30), нержавіючої сталі та чавуну.
Діаметр різання - 10
Виробник - KENNAMETAL
Покриття поверхні - TiAlN
Діаметр хвоста – 10
Матеріал, що обробляється - Універсальна обробка, Чавун, Нержавіюча сталь, Сталь
Кількість ріжучих кромок - 4
Повна довжина - 72
Глибина різання (Ap) - 22
Кут нахилу спіралі – 45°
Інструментальний матеріал - Твердий сплав
Допуск геометрії різання - h6
Хвіст Weldon/Циліндричний/МК - Циліндричний
Застосовуються для обробки паза, торця, уступу, похилого та радіального фрезерування.
Твердий сплав KC633M – з покриттям PVD застосовується для універсальної фрезерної обробки звичайної сталі (до HRC ≤ 30), нержавіючої сталі та чавуну.
Діаметр різання - 10
Виробник - KENNAMETAL
Покриття поверхні - TiAlN
Діаметр хвоста – 10
Матеріал, що обробляється - Універсальна обробка, Чавун, Нержавіюча сталь, Сталь
Кількість ріжучих кромок - 4
Повна довжина - 72
Глибина різання (Ap) - 22
Кут нахилу спіралі – 45°
Інструментальний матеріал - Твердий сплав
Допуск геометрії різання - h6
Хвіст Weldon/Циліндричний/МК - Циліндричний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Kennametal |
| Країна виробник | США |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Метал, Нержавіюча сталь |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 10 мм |
| Діаметр робочий | 10 мм |
| Довжина загальна | 72 мм |
| Довжина робочої частини | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴


Відправка з 07 квітня 2026