Області застосування:
Мітчик для обробки сталі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noris |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип мітчика | Чистовий |
| Призначення | Машинно-ручної |
| Профіль нарізуваного різьблення | Метричний |
| Діаметр | 9 мм |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Напрям різьби | Права |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Довжина | 94 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴

