Мітчик виробництва Китай.
Застосовується для обробки чорної сталі.
Застосовується для обробки чорної сталі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип мітчика | Чистовий |
| Призначення | Машинно-ручної |
| Профіль нарізуваного різьблення | Метричний |
| Діаметр | 22 мм |
| Крок різьби | 1.5 мм |
| Напрям різьби | Права |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Довжина | 120 мм |
| Стан | Новий |
| Виробник | Ама |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴

