Опис товару: Твердосплавна пластина VBGT160404 2 H25 HOMMEL-HERCULES
Геометрія пластини - VBGT
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 0.4
Розмір пластини - 1604
Форма пластини - Ромб 35° (V)
Геометрія пластини - VBGT
Матеріал пластини - Твердий сплав
Призначення пластини – токарна
Радіус при вершині, мм – 0.4
Розмір пластини - 1604
Форма пластини - Ромб 35° (V)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Пластина |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Радіусний |
| Геометрія | VBMT |
| Радіус | 0.4 мм |
| Довжина | 16 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Обробка матеріалу | Алюміній, Кольоровий метал, Мідь |
| Стан | Новий |
| Виробник | Hercules |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴


Відправка з 08 квітня 2026