Свердло B4213.F25.19.5.Z1.058R-2 Walter під пластину P484...
Свердла з твердосплавними пластинами використовуються для свердління отворів діаметрами від 10 до 60 мм у вуглецевих сталях, легованих і загартованих, чавуні, кольорових металах і твердих пластиках. Також застосовуються як рослинний інструмент для збільшення попередньо просвердлених малих отворів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 19.5 мм |
| Довжина робочої частини | 58 мм |
| Загальна довжина | 140 мм |
| Набір | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 100 ₴

