Свердло B3212.DF.14,5.Z01.29R Walter під пластину LCGX06T204/LCMX06T204
Свердла з твердосплавними пластинами використовуються для свердління отворів діаметрами від 10 до 60 мм у вуглецевих сталях, легованих і загартованих, чавуні, кольорових металах і твердих пластиках. Також застосовуються як рослинний інструмент для збільшення попередньо просвердлених малих отворів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 14.5 мм |
| Довжина робочої частини | 29 мм |
| Загальна довжина | 91 мм |
| Набір | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 800 ₴

