Свердло DCT 102-030-14B-M12
Свердла з твердосплавними пластинами використовуються для свердління отворів діаметрами від 10 до 60 мм у вуглецевих сталях, легованих і загартованих, чавуні, кольорових металах і твердих пластиках. Також застосовуються як рослинний інструмент для збільшення попередньо просвердлених малих отворів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iscar |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 10.2 мм |
| Довжина робочої частини | 30 мм |
| Загальна довжина | 99 мм |
| Набір | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 800 ₴


Відправка з 07 квітня 2026