Застосування
- групи матеріалів ISO P, M, K, N, S, H, O
- Області застосування: загальне машинобудування, виробництво
штампів та прес-форм, енергетична та автомобільна
- промисловість
- Можливе застосування з охолодженням емульсією, олією та
масляним туманом
Інструмент
- Розміри ~5 × Dc (DIN 6537, середня серія)
- Твердосплавні свердла DC150 Perform з внутрішнім
підведенням СОЖ
- Хвостовик DIN 6535, форма HA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 11 мм |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Кількість зубців | 2 шт. |
| Довжина: | 118 мм |
| Діаметр хвостовика | 12 мм |
| Клас точності | Н7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴



