Для копіювання шаблонів Häfele та припасування кухонних стільниць.
Висока стабільність та концентричність, точні контури та тривалий термін служби.
Виготовлений із першокласної сталі та зносостійкого твердого сплаву.
Безпечна та бездоганна робота
Завдяки високоміцній пайці твердосплавних ріжучих кромок.
Безпечне зберігання фрез
Завдяки багаторазовій упаковці, що додається.
Область застосування
Матеріал, що підлягає обробці - Хвойна деревина Тверда деревина
Діаметр (D) – 16 мм
Корисна довжина (NL) – 30 мм
Діаметр валу (d) – 20 мм
Довжина (L) – 95 мм
Найновіший матеріал - Карбід
Кількість ріжучих кромок – 2 шт.
Висока стабільність та концентричність, точні контури та тривалий термін служби.
Виготовлений із першокласної сталі та зносостійкого твердого сплаву.
Безпечна та бездоганна робота
Завдяки високоміцній пайці твердосплавних ріжучих кромок.
Безпечне зберігання фрез
Завдяки багаторазовій упаковці, що додається.
Область застосування
Матеріал, що підлягає обробці - Хвойна деревина Тверда деревина
Діаметр (D) – 16 мм
Корисна довжина (NL) – 30 мм
Діаметр валу (d) – 20 мм
Довжина (L) – 95 мм
Найновіший матеріал - Карбід
Кількість ріжучих кромок – 2 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Leitz |
| Країна виробник | Австрія |
| Тип | Корпус |
| Конструкція | Збірна |
| Діаметр хвостовика | 20 мм |
| Діаметр робочий | 16 мм |
| Довжина загальна | 95 мм |
| Довжина робочої частини | 30 мм |
| Кут заточування | 90 град. |
| Наличие подшипника | Ні |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Радіус | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 200 ₴


