Обозначение - Полотно дисковой пилы подрезное 80X3.1-4.3/2.20X20 Z20 F коническое цельное сполнение
матеріал - Твердий сплав HW
материал – Древесный материал с покрытием
машина - Пила з рухомим столом і підрізним блоком
Исполнение - Синхронная оценка древесных материалов с покрытием
Зуб - Конічний плоский зуб (F кон.) HW
Приложение - Обработка сендвич-матеріалів
матеріал - Твердий сплав HW
материал – Древесный материал с покрытием
машина - Пила з рухомим столом і підрізним блоком
Исполнение - Синхронная оценка древесных материалов с покрытием
Зуб - Конічний плоский зуб (F кон.) HW
Приложение - Обработка сендвич-матеріалів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Wurth |
| Країна виробник | Німеччина |
| Обробка матеріалу | МДФ, М'яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Основні | |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Діаметр отвору | 20 мм |
| Комплектація | |
| Тип паковання | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴


