Функції
Специфікація – 140 x 20 x 2,2 mm, 9
Інше
EAN - 3165140239899
Зовнішній діаметр, мм – 140
Заводський артикул - 2608640778
Отвір, мм - 20
Результат пиляння - 1
Тип - Standard for Wood Speed
Форма зуба – FZ/WZ
Число зубів - 9, 96
Ширина пропилу (b1), мм/товщина основного диска (b2), мм - 2,2/1,4
Специфікація – 140 x 20 x 2,2 mm, 9
Інше
EAN - 3165140239899
Зовнішній діаметр, мм – 140
Заводський артикул - 2608640778
Отвір, мм - 20
Результат пиляння - 1
Тип - Standard for Wood Speed
Форма зуба – FZ/WZ
Число зубів - 9, 96
Ширина пропилу (b1), мм/товщина основного диска (b2), мм - 2,2/1,4
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Обробка матеріалу | МДФ, М'яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| Діаметр зовнішній | 140 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Основні | |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Діаметр отвору | 20 мм |
| Комплектація | |
| Тип паковання | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 706 ₴


