Пила дискова 160х2.8/1.6х20мм Z-24 Uni-top W-th(0611616024)
Універсальна дискова паля для конструкційних сплавів. Для точного різання різних матеріалів.
Підходить для різних пил.
За діаметром основа використовується для ручних циркулярних пил, панельних і настольних пил.
Область застосування
Тверда лічильник девесина, дсп (необотанні, з покриттям, шпоновані) етні метали (алюміній, медь і латунь).
Універсальна дискова паля для конструкційних сплавів. Для точного різання різних матеріалів.
Підходить для різних пил.
За діаметром основа використовується для ручних циркулярних пил, панельних і настольних пил.
Область застосування
Тверда лічильник девесина, дсп (необотанні, з покриттям, шпоновані) етні метали (алюміній, медь і латунь).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Wurth |
| Країна виробник | Німеччина |
| Обробка матеріалу | МДФ, М'яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| Діаметр зовнішній | 160 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Основні | |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Діаметр отвору | 20 мм |
| Комплектація | |
| Тип паковання | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 550 ₴


