Нескінченна шліфувальна стрічка VSM XK870X із зерном керамічного електрокорунду відзначається стабільно високою агресивністю шліфування у всьому робочому циклі та тривалим терміном служби. Використовується для шліфування нержавіючої сталі та легованих сталей, титанових сплавів, кольорових металів.
Шліфстрічка VSM XK870X характеризується високою агресивністю шліфування завдяки використанню абразивного зерна із твердих та гострих кристалів керамічного електрокорунду з ефектом самозаточування. Спеціальне додаткове покриття забезпечує холодне шліфування, зменшує забивання стрічки продуктами обробки та покращує міцність кріплення абразивного зерна до матеріалу.
Нескінченна шліфувальна стрічка VSM XK870X виготовлена на міцній тканинній основі. Може використовуватися як для мокрого, так сухого способу шліфування.
Основне призначення: шліфувальна стрічка для обробки шляхетної сталі, легованих сплавів, титану, кольорових металів.
Властивість:
Зв'язування - синтетична смола, багатофункціональні добавки
Матеріал абразивного зерна – керамічний електрокорунд.
Тип насипки – напіввідкритий
Основа – міцна поліефірна тканина
Шліфувальний матеріал VSM XK870X виготовляється з розмірами абразивного зерна: р36, р40, р60, р80, р100, р120.
Для делікатного шліфування за допомогою керамічного зерна в лінійці абразивів VSM доступні також нескінченні шліфувальні стрічки VSM XK870F з розмірами зерна р100 р120 р180 р240 р320 і р400. Крім того, лінійка VSM XK870 включає шліфувальні круги на липучці з керамічним зерном.
Нескінченна шліфувальна стрічка VSM XK870X може бути виготовлена з будь-якими необхідними індивідуальними розмірами на замовлення як для дрібного ручного електроінструменту так і для великих стаціонарних верстатів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VSM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Шліфувальна стрічка |
| Тип основи | Тканина |
| Градація | Р60 |
| Область застосування | Дерево, Сталь, Чавун, Алюміній, Мідь, Латунь, Бронза, Нержавіюча сталь, Загартована сталь |
| Матеріал | Алюмінію оксид |
| Зернистість | 60 |
| Загальні | |
| Діаметр | 90 мм |
| Довжина | 282 мм |
| Висота | 100 мм |
| Одиниця виміру | Штука |
- Ціна: 140 ₴

