Універсальна для мобільного використання.
Область застосування
Підходить для поздовжніх та поперечних різів.
Діаметр x ширина пропилу/товщина основного полотна x отвір - 140x2,6/1,6x20 мм
Кількість зубів – 24 шт.
Форма зуба – альтернативний зуб
Швидкість макс. - 10900 об/хв
Бічні отвори - 0 - не застосовується
Матеріал, що підлягає обробці:
Хвойна деревина, листяна деревина, щитовий матеріал (необроблений), щитовий матеріал (з пластиковим покриттям), щитовий матеріал (покритий шпоном)
Підходить для типу машини - Ручна циркулярна пилка
Область застосування
Підходить для поздовжніх та поперечних різів.
Діаметр x ширина пропилу/товщина основного полотна x отвір - 140x2,6/1,6x20 мм
Кількість зубів – 24 шт.
Форма зуба – альтернативний зуб
Швидкість макс. - 10900 об/хв
Бічні отвори - 0 - не застосовується
Матеріал, що підлягає обробці:
Хвойна деревина, листяна деревина, щитовий матеріал (необроблений), щитовий матеріал (з пластиковим покриттям), щитовий матеріал (покритий шпоном)
Підходить для типу машини - Ручна циркулярна пилка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Wurth |
| Країна виробник | Німеччина |
| Обробка матеріалу | МДФ, М'яка деревина, Тверда деревина, Фанера |
| Діаметр зовнішній | 140 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Основні | |
| Максимальний діаметр диска | 140 мм |
| Діаметр отвору | 20 мм |
| Комплектація | |
| Тип паковання | пластикове паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴


