Характеристики товару:
Свердло твердосплавне D4.5xd4.5х28х50мм HRC55 z=2 ц/хв праве монолітне AGIR.
Діаметр, мм - 4.5
Довжина різальної частини (l), мм - 28
Довжина свердла (L), мм - 50
Напрямок різання - Правий
Робочий матеріал - По металу
Тип хвостовика - Циліндричний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 4.5 мм |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Кількість зубів | 2 шт. |
| Діаметр хвостовика | 4.5 мм |
| Довжина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴

