Для наскрізних та основних різьблень Особливо підходить для нержавіючих Cr-Ni сталей ≤ 1200 Н/мм², алюмінію Si ≤ 10%.
Підгрупа матеріалів
Загальні конструкційні сталі, нелеговані покращені сталі < 1000 Н/мм², леговані покращені сталі < 1000 Н/мм², азотовані сталі < 1300 Н/мм², нержавіючі сталі < 850 Н/мм², нержавіючі сталі > 850 Н/мм², мідь, латунь алюміній, пластик
Підгрупа матеріалів
Загальні конструкційні сталі, нелеговані покращені сталі < 1000 Н/мм², леговані покращені сталі < 1000 Н/мм², азотовані сталі < 1300 Н/мм², нержавіючі сталі < 850 Н/мм², нержавіючі сталі > 850 Н/мм², мідь, латунь алюміній, пластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wurth |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип мітчика | Чистовий |
| Призначення | Машинно-ручної |
| Профіль нарізуваного різьблення | Метричний |
| Діаметр | 6 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Напрям різьби | Права |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Довжина | 81 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 780 ₴

